![Atakent Anadolu Lisesi on Twitter: "Okulumuzda Kaymakamımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU başkanlığında; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat GÖZÜDOK, şube müdürümüz ve öğretmen-idarecilerimizin katılımı ile Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesine Yönelik ... Atakent Anadolu Lisesi on Twitter: "Okulumuzda Kaymakamımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU başkanlığında; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat GÖZÜDOK, şube müdürümüz ve öğretmen-idarecilerimizin katılımı ile Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesine Yönelik ...](https://pbs.twimg.com/media/FGBZLzKXwAgpwM2.jpg)
Atakent Anadolu Lisesi on Twitter: "Okulumuzda Kaymakamımız Sayın Turan BEDİRHANOĞLU başkanlığında; İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat GÖZÜDOK, şube müdürümüz ve öğretmen-idarecilerimizin katılımı ile Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesine Yönelik ...
Küçükçekmece İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü on Twitter: "Haftalık okul buluşmaları kapsamında, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Murat GÖZÜDOK tarafından Mustafa Barut Anadolu Lisesi ziyaret edildi. Ziyaret sırasında okulca düzenlenen çeşitli yarışmalarda ...
![KÜÇÜKÇEKMECE ANADOLU LİSESİ PROJESİ | Projects >KÜÇÜKÇEKMECE ANADOLU LİSESİ PROJESİ | devagranit.com KÜÇÜKÇEKMECE ANADOLU LİSESİ PROJESİ | Projects >KÜÇÜKÇEKMECE ANADOLU LİSESİ PROJESİ | devagranit.com](https://www.devagranit.com/inc/dosyalar/page_381/img//1591865317-4eda5834-b222-422e-a8a8-1cd1c2514a23.jpg)