![kötü ayrılmadığımız exle konuşmaya başladık, 2 ay geçtikten sonra bu cinsiyetçi erkek düşmanı şeyler paylaşmaya başladı diye engelledim. Arkadaşı da böyle yazmış sizce ne cevap vereyim : r/KGBTR kötü ayrılmadığımız exle konuşmaya başladık, 2 ay geçtikten sonra bu cinsiyetçi erkek düşmanı şeyler paylaşmaya başladı diye engelledim. Arkadaşı da böyle yazmış sizce ne cevap vereyim : r/KGBTR](https://i.redd.it/kizlldtb5kc91.jpg)
kötü ayrılmadığımız exle konuşmaya başladık, 2 ay geçtikten sonra bu cinsiyetçi erkek düşmanı şeyler paylaşmaya başladı diye engelledim. Arkadaşı da böyle yazmış sizce ne cevap vereyim : r/KGBTR
![İLİŞKİDE SANA İLGİ GÖSTERMEYEN ERKEĞE YAPILACAK KONUŞMAYI İLİŞKİ KOÇU ADİL YILDIRIM ANLATIYOR - YouTube İLİŞKİDE SANA İLGİ GÖSTERMEYEN ERKEĞE YAPILACAK KONUŞMAYI İLİŞKİ KOÇU ADİL YILDIRIM ANLATIYOR - YouTube](https://i.ytimg.com/vi/DuQsYv6pCRA/sddefault.jpg)
İLİŞKİDE SANA İLGİ GÖSTERMEYEN ERKEĞE YAPILACAK KONUŞMAYI İLİŞKİ KOÇU ADİL YILDIRIM ANLATIYOR - YouTube
![Gelin biraz düşünelim. Neden Erkekler dişiler için yarışır. Neden hiçbir dişi erkeği elde etmek için kendini hırpalamaz? Evrimsel olarak evet erkek canlılar daha süslüler ve dişileri elde etmek için süslerini gösterirler. Peki Gelin biraz düşünelim. Neden Erkekler dişiler için yarışır. Neden hiçbir dişi erkeği elde etmek için kendini hırpalamaz? Evrimsel olarak evet erkek canlılar daha süslüler ve dişileri elde etmek için süslerini gösterirler. Peki](https://preview.redd.it/gelin-biraz-d%C3%BC%C5%9F%C3%BCnelim-neden-erkekler-di%C5%9Filer-i%C3%A7in-yar%C4%B1%C5%9F%C4%B1r-v0-d35p2szymtca1.png?auto=webp&s=541893e8d9810c63eba70b2990c766c0aeeb2c6c)
Gelin biraz düşünelim. Neden Erkekler dişiler için yarışır. Neden hiçbir dişi erkeği elde etmek için kendini hırpalamaz? Evrimsel olarak evet erkek canlılar daha süslüler ve dişileri elde etmek için süslerini gösterirler. Peki
![2 aydır sevgili olduğum erkek arkadaşıma mesaj attım, konuşmak istemiyorum diyor. Sizce büyü yapsam beni sever mi? - KizlarSoruyor 2 aydır sevgili olduğum erkek arkadaşıma mesaj attım, konuşmak istemiyorum diyor. Sizce büyü yapsam beni sever mi? - KizlarSoruyor](https://cf.kizlarsoruyor.com/q18800886/80547f17-be19-4999-ae1f-4252115b08d0.jpg)
2 aydır sevgili olduğum erkek arkadaşıma mesaj attım, konuşmak istemiyorum diyor. Sizce büyü yapsam beni sever mi? - KizlarSoruyor
![Erkeklerin Kendisinden Daha İyi Eğitim Almış Kadınlarla Evlenmek İstemediğini Belirten Paylaşım Gündemde Erkeklerin Kendisinden Daha İyi Eğitim Almış Kadınlarla Evlenmek İstemediğini Belirten Paylaşım Gündemde](https://img-s3.onedio.com/id-635d509fd506bf6e5ac10192/rev-0/w-620/f-jpg/s-915d62bf01bd7936805d1df598eefe45af541f12.jpg)